Wij helpen u graag!

Bel 020-657 5657 of maak een afspraak.

Polyplan 30 jaar
Logo Polyplan Reizen
Stel een vraag Vraag uw maatwerkofferte aan

Het Asteris Hotel is gelegen aan de belangrijkste kustweg van Skala naar Póros, op 4 kilometer van Skála en 8 kilometer van de haven van Póros. Het hotel is gebouwd op een oppervlakte van 12.000 m² en is gelegen op een verhoogde set waardoor het een prachtig uitzicht biedt op de Ionische Zee, de stad Skala, Zakynthos en zelfs het kasteel van Kyllini. De goed opgeleide en professionele maar toch zeer vriendelijke medewerkers zullen ervoor zorgen dat u een geweldige tijd heeft en helpen u graag bij het navigeren over het eiland, met waardevolle tips voor verborgen pareltjes en stranden.

Begin uw dag met een volledig en gezond ontbijt terwijl u geniet van een prachtig uitzicht op het zwembad en de zee. In het ontbijtbuffet vindt u een ruime keuze aan zoetigheden, vers fruit, vleeswaren, salades, sappen en koffie. Het Asteris Restaurant, gelegen op een zeer mooie locatie met geweldig uitzicht, biedt een gevarieerd menu met gezonde en heerlijke gerechten waaronder lichte salades, gegrilde vleesgerechten, lokale gerechten, pasta's en verse zeevruchten. Geniet van een romantisch diner met uw geliefde terwijl de avondschemering vervaagt en de lucht gevuld wordt met sterren.

De kamers, studio’s & appartementen

Het complex telt 12 gebouwen, waarin 7 ruime appartementen, 8 tweepersoonskamer en 28 studio’s zijn gevestigd. De studio’s zijn 40 m2 en de 12 appartementen voor 4 personen 70 m2 met 2 slaapkamers. Elke studio en ieder appartement heeft een volledig uitgeruste keuken en een terras met prachtig uitzicht op de zee of de tuinen.

  • Airconditioning
  • Volledig uitgeruste keuken (studio’s & appartementen)
  • TV
  • Koelkast
  • Toiletartikelen
  • Kluisje
  • Föhn
  • Terras
  • Roomservice

Hotelfaciliteiten

  • 24-uurs receptie
  • Excursiebalie
  • Restaurant
  • Loungebar
  • Zwembad
  • Ligbedden en parasols
  • Kinderbad
  • Speeltuin
  • Terras
  • Tuin
  • Barbecuefaciliteiten
  • Parkeerplaats
Prijsinformatie

Voor alle reizen naar de Ionische Eilanden geldt:

U kunt gebruik maken van de wekelijkse charters van Transavia rechtstreeks naar Preveza/Lefkas op, Corfu, Kefalonia en Zakynthos. De vliegtickets zijn niet inbegrepen in de prijzen. Wij willen u heel het jaar door kunnen laten profiteren van de gunstigste tarieven in de markt op moment van boeken. U profiteert  volop van onze gunstige inkooptarieven en stoelbeschikbaarheid bij diverse luchtvaartmaatschappijen. Alle genoemde prijzen zijn per persoon per nacht (p.p.p.n.) of per persoon per week (p.p.p.w.) in de accommodatie van uw keuze, op basis van logies of logies & ontbijt.

Wij adviseren u graag bij het samenstellen van uw reis op maat!

Prijzen voor deze accommodatie zijn op aanvraag.

Het Asteris Hotel bevindt zich in de plaats Skala. Skala ligt in de zuidoostelijke hoek van het eiland. Naast het prachtige landschap, het lange zandstrand met mogelijkheden voor watersporten en de talloze mogelijkheden voor een aangenaam verblijf, vindt u hier ook alles wat u nodig heeft van een verscheidenheid aan supermarkten, cafés, bar-restaurants, apotheken en nog veel meer.

  • Huur een auto en verken dit unieke eiland
  • Verken nabijgelegen dorpen en stranden
  • Bezoek de Melissani grot met kristalhelder water en unieke geofysische sculpturen
  • De luchthaven van Kefalonia op circa 40 kilometer